0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Superliga Women
Sesi Bauru (W)
۱
۳
Minas Tenis Clube (W)
Finished
۰۱:۰۰
CR Flamengo (W)
۳
۰
Sao Caetano (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Serie A1
Policial de Formosa Voley
۳
۱
Defensores de Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Monteros Voley Club
۰
۰
River Plate
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea V League
Kepco Vixtorm
۰
۳
Cheonan Hyundai Capital Skywalkers
Finished
۰۸:۳۰
  Japan V Premier League
Panasonic Panthers
۳
۱
Osaka Blazers Sakai
Finished
۱۰:۳۰
JTEKT Stings
۱
۳
Tokyo Great Bears
Finished
۰۷:۳۰
Suntory Sunbirds
۳
۱
Toray Arrows
Finished
۰۸:۳۰
Voreas Hokkaido
۱
۳
Wolfdogs Nagoya
Finished
۰۹:۰۰
JT Thunders
۳
۰
VC Nagano Tridents
Finished
۰۷:۳۰
  Hong Kong Division 1
Lo Kon Ting
۲
۳
Yan 2002
Finished
۱۵:۰۰
Yan Chai
۳
۰
Aspiring
Finished
۰۸:۰۰
Dragon Team
۳
۲
Ching Lung
Finished
۱۰:۰۰
Ling Yat
۳
۰
South China AA
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Serie A2
Escuela Normal 3
۱
۳
Waiwen Voley Club
Finished
۰۱:۳۰
Regatas Corrientes
۳
۰
Union Vecinal De Trinidad
Finished
۰۳:۳۰
Salta Voley
۲
۳
Cordoba Volley
Finished
۱۵:۳۰
Ferrocarril Oeste
۰
۳
Estudiantes de La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Libertad De San Jeronimo Norte
۱
۳
Cef 5 Volley La Rioja
Finished
۰۳:۳۰
Ateneo Catamarca
۰
۳
Club Social Monteros
Finished
۱۵:۳۰
Villa Dora
۰
۳
Velez Sarsfield
Finished
۱۷:۳۰
Ferrocarril Oeste
۳
۰
Union Vecinal De Trinidad
Finished
۱۷:۳۰
  Japan V Premier League Women
Hisamitsu Springs (W)
۲
۳
Toyota Queensesis (W)
Finished
۰۶:۳۰
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۱
Denso Airybees (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea V League Women
KGC Daejeon (W)
۳
۱
Incheon Hungkuk (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Tursad
۱
۳
Galatasaray
Finished
۱۳:۳۰
Develi Belediyesi
۳
۱
Alanya Belediyesi
Finished
۱۷:۳۰
Fenerbahce Istanbul
۳
۱
Arkas Spor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Bursa B.sehir Belediyesi
۲
۳
Akkus Belediyesi
Finished
۱۵:۳۰
Halkbank Ankara
۳
۰
Bigadic
Finished
۱۶:۰۰
  Japan V Challenge League 2
Oita Miyoshi Weisse Adler
۳
۲
Saitama Azalea
Finished
۰۸:۳۰
Tsukuba United
۳
۱
Kubota Spears
Finished
۰۶:۰۰
  Philippines PVL Women
Farm Fresh Foxies (W)
۱
۳
Creamline Cool Smashers (W)
Finished
۱۳:۳۰
Akari Chargers (W)
۱
۳
Cignal HD Spikers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Division 1 Women
Vasteras (W)
۰
۳
Jomala (W)
Finished
۱۵:۱۵
KFUM Jonkoping (W)
۳
۰
Ymer (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sodermalm (W)
۳
۲
Uppsala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lund B (W)
۳
۱
Eneryda (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norsjo (W)
۲
۳
Sollentuna B (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia Superliga
Zadar
۱
۳
Split
Finished
۱۸:۳۰
Mladost Ribola Kastela
۱
۱
HAOK Mladost Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
Rijeka
۱
۰
Rovinj
inprogress
۲۰:۰۰
  Romania Romanian Cup Women
Alba Blaj (W)
۱
۳
CSM Targoviste (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rapid Bucuresti (W)
۰
۰
CS Dinamo Bucuresti (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1
Vindrarps VK
۱
۳
VC Habo C
Finished
۱۶:۳۰
Gothia VBK
۳
۰
KFUM Jonkoping IA
Finished
۱۲:۳۰
Vasteras VBK
۰
۳
Jomala
Finished
۱۷:۳۰
Sodermalm B
۰
۳
Sollentuna VK B
Finished
۱۹:۱۵
  Taiwan TVL
Win Streak
۳
۰
Mizuno
Finished
۱۱:۳۰
Taoyuan Falcon
۳
۰
Conti
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Lokomotiva Plzen (W)
۱
۳
Hronov (W)
Finished
۱۲:۳۰
Madeta Ceske Budejovice (W)
۱
۳
Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bizuterie SG (W)
۳
۲
VK Lvi Praha (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 1st Division Women
SK Rival (W)
۲
۳
Sandnes VBK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Skjetten (W)
۳
۰
Bodo Volley (W)
Finished
۱۴:۳۰
NTNUI (W)
۳
۰
OSI (W)
Finished
۱۸:۳۰
Tromso (W)
۳
۰
TIF Viking II (W)
Finished
۱۸:۳۰
  World Arabian Club Championship
Dar Kulaib
۳
۱
Al Shorta(Police Club)
Finished
۱۳:۳۰
Al Najma
۰
۳
Qatar SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Seeb
۲
۳
Al Ahly Benghazi
Finished
۱۳:۳۰
Al Asswehly
۳
۰
Eira
Finished
۱۶:۳۰
Kazma
۲
۰
Shabab Al Hussain
inprogress
۱۹:۳۰
Masafi Al-Shamal
۲
۱
Burgan SC
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord Women
USC Munster 2 (W)
۳
۲
BBSC Berlin (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Greece A1 Ethniki Women
PAOK (W)
۳
۱
Ilisiakos (W)
Finished
۱۸:۳۰
AO Thiras (W)
۰
۰
Aris Thessaloniki (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Olympiakos Piraeus (W)
۰
۰
AEK Athens (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Ofa Apolonios (W)
۰
۳
Akadimies Protathliton Pefkon (W)
Finished
۱۸:۳۰
ASP Thetis (W)
۰
۰
A.O. Markopoulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Algeria Algeria Cup Women
MC Alger (W)
۳
۰
NR Saidali (W)
Finished
۱۸:۳۰
NR Chlef (W)
۰
۲
NC Bejaia (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria Superliga
Cherno More Bask
۳
۰
Hebar Pazardzhik
Finished
۱۹:۳۰
Deya Volley Burgas
۱
۰
Montana
inprogress
۲۰:۳۰
Rakovski Sevlievo
۰
۳
Marek Dupnitsa
Finished
۱۹:۳۰
Dobrudja 07
۱
۲
CSKA Sofia
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 2 Liga
Modrany
۰
۳
Karlovarsko B
Finished
۱۲:۳۰
VK Chocen
۲
۳
VK Mala Skala
Finished
۱۲:۳۰
TJ Praga
۰
۳
Kladno B
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Narconon Melendugno Le (W)
۱
۳
Volley Team Bologna (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Vakifbank Telekom Istanbul (W)
۳
۱
Turk Hava Yollari Spor Kulubu (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Japan V Challenge League 2 Women
Gunma Bank Green Wings (W)
۱
۳
Route Inn Hotels Brilliant Aries (W)
Finished
۰۹:۳۰
GSS Tokyo Sunbeams (W)
۲
۳
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
Finished
۰۷:۳۰
  United States NCAA Championship
Brigham Young Cougars
۳
۲
UCLA Bruins
Finished
۰۵:۳۰
Grand Canyon Antelopes
۳
۱
USC Trojans
Finished
۰۴:۳۰
Queens UC (NC)
۰
۳
Ohio State Buckeyes
Finished
۰۲:۳۰
Harvard Crimson
۰
۳
Princeton Tigers
Finished
۰۳:۳۰
D'youville Saints
۱
۳
Long Island University Sharks
Finished
۰۳:۳۰
Lindenwood Lions
۳
۱
Loyola Chicago Ramblers
Finished
۰۴:۳۰
California Irvine Anteaters
۳
۰
Concordia Irvine Eagles
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Liga A1 Women
Sonder of Rosario (W)
۳
۲
Club Nautico SA Rosario (W)
Finished
۰۳:۳۰
San Jose (W)
۳
۲
Villa Dora (W)
Finished
۰۳:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۰
Universidad La Matanza (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Japan V Challenge League 3
Nagano GaRons
۲
۳
Chiba Zelva
Finished
۰۶:۳۰
Metropolitan Police
۳
۰
Toyota Mobility Tokyo
Finished
۰۸:۳۰
  Philippines UAAP
Adamson University Falcons
۳
۰
Uph Fighting Maroons
Finished
۰۵:۳۰
NU Bulldogs
۳
۰
ADMU Blue Eagles
Finished
۰۷:۳۰
  Philippines UAAP Women
Adu Falcons (W)
۳
۰
Phillippine Lady Maroons (W)
Finished
۰۹:۳۰
National University Lady Bulldogs (W)
۳
۲
Ateneo de Manila Lady Eagles (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Slovakia Extraliga
Presov
۳
۲
Spartak Komarno
Finished
۱۸:۳۰
Spartak VKP Myjava
-
-
VKP Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway Eliteserien
OKSIL
۱
۱
Koll
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga
Volejbalovy Oddil Pribram
۱
۱
VK Ceske Budejovice
inprogress
۱۹:۳۰
  Morocco Super League
Fus Rabat
۲
۰
IR Tanger
inprogress
۱۹:۳۰
CODM Meknes
۱
۱
AC Larache
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Superliga Women
Partizan Belgrade (W)
۰
۳
ZOK UB (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Faroe Islands Cup Women
Fleyr (W)
۱
۱
Drattur (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Dynamo Apeldoorn (W)
۱
۲
Sliedrecht Sport (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
MOK Toplicanin 97
۲
۰
Mladenovac
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Superliga Women
CV Gran Canaria Urbaser (W)
۳
۰
Cuesta Piedra Santa Cruz (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cajasol Juvasa Voley (W)
۰
۰
Emeve Lugo (W)
inprogress
۲۰:۳۰
CV Kiele Socuellamos (W)
۰
۰
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 1. Bundesliga
Netzhoppers Konigs Wusterhausen
۱
۱
FT Freiburg
inprogress
۱۹:۳۰
VfB Friedrichshafen
-
-
Unterhaching
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Latvia Nacionala Liga Women
Marupes SC (W)
۲
۰
Latvijas Universitate (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional A1
Sport Lisboa Benfica
۳
۰
AA Espinho
Finished
۱۸:۳۰
Leixões Sport Club
۱
۱
AJF Bastardo
inprogress
۱۹:۳۰
Esmoriz GC
۰
۲
Ala Nun'Alvares Gondomar
inprogress
۱۹:۳۰
GC Santo Tirso
۱
۲
SC Espinho
inprogress
۱۹:۳۰
AS Sao Mamede
۰
۰
CV Oeiras
inprogress
۲۰:۳۰
Castelo de Maia GC
۰
۰
VC Viana/Casa Peixoto
inprogress
۲۰:۳۰
  Israel Premier League Women
Maccabi Bnot Nazareth (W)
۰
۳
KK Tel Aviv (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie A3
Avimecc Modica
۱
۲
Virtus Fano
inprogress
۱۹:۰۰
Bari
۲
۰
Marcianise
inprogress
۱۹:۳۰
ASD Pallavolo Motta 1969
۰
۰
San Dona di Piave
inprogress
۲۰:۳۰
Pallavolo Franco Tigano Palmi
۰
۰
Casarano Volley
inprogress
۲۰:۳۰
  Bulgaria Vyscha Liga
Etropole
۲
۲
Chernomorets Byala 2008
inprogress
۱۹:۰۰
Arda
۲
۲
Izgrev
inprogress
۱۹:۰۰
Minyor Pernik
۳
۰
Botev Lukovit
Finished
۱۹:۰۰
Slavia Sofia
۳
۰
Grad Belogradchik
Finished
۱۹:۰۰
Zvezdetz
۳
۰
Sofia University
Finished
۱۹:۰۰
Rodopa
۰
۳
Dunav
Finished
۱۹:۰۰
Slivnishki Geroy
۱
۳
Victoria Volley
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Mestaruusliiga
Vantaa
۱
۳
Akaa
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
LP Kangasala (W)
۳
۱
Puijo Wolley (W)
Finished
۱۸:۳۰
Arctic Volley (W)
۱
۳
LP Vampula (W)
Finished
۱۸:۳۰
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
۲
۲
Pislaploki (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
Presov (W)
۰
۳
Nove Mesto Nad Vahom (W)
Finished
۱۸:۳۰
VK Pirane Brusno (W)
۳
۱
SVK Pezinok (W)
Finished
۱۸:۳۰
VK Slavia UK Bratislava (W)
۰
۳
VKP Bratislava (W)
Finished
۲۱:۳۰
UNIZA Zilina (W)
-
-
UKF Nitra (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates Premier League
Al Nasr
۱
۳
Ajman
Finished
۱۸:۳۰
Al-Ain
۳
۰
Hatta Club
Finished
۱۸:۳۰
Shabab Ahli Dubai
۳
۰
Al Jazira
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Superliga 2
Sporting CV Soria
۳
۰
Universidad Valladolid
Finished
۱۸:۳۰
Balafia Volei Lleida
۲
۲
CVS Tren de Soller
inprogress
۱۸:۳۰
CV Leganes
۳
۰
Almoradi
Finished
۱۹:۰۰
Dumbria
۰
۰
Extremadura Grupo Laura Otero
inprogress
۲۰:۳۰
Costa del Voley
۰
۰
VP Madrid
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional A2
Cultural De Gueifaes
۲
۱
CV de Lisboa
inprogress
۱۹:۳۰
CDE BS Santa Cruz
۰
۰
Clube Kairos
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie A1 Women
Savino Del Bene Scandicci (W)
۰
۰
SB Cuneo (W)
inprogress
۲۰:۳۰
AGIL Igor Novara (W)
-
-
Vallefoglia (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland 1 Liga
KPS Siedlce
۲
۰
BBTS Bielsko-Biala
inprogress
۱۹:۳۰
Arka Chelm
۰
۰
BKS Visla Bydgoszcz
inprogress
۲۰:۳۰
BAS Bialystok
۰
۰
MKS Basimex Bedzin
inprogress
۲۰:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
MCKiS Jaworzno
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue A
Paris Volley
۰
۰
Narbonne Volley
inprogress
۲۰:۳۰
Toulouse
۰
۰
Saint-Nazaire
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece A1 Ethniki
PAOK Thessaloniki
-
-
AO Kalamata 80
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Serbia Prva Liga Women
Jedinstvo Uzice (W)
۰
۰
Panonija (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece 3rd Division Women
Spartakos Larisas (W)
۳
۰
GS Niki Volou (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Slovenia 1A. DOL Women
GEN-I Volley (W)
۰
۰
Ankaran Hrvatini (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Nova KBM Branik Maribor (W)
۱
۰
Calcit Kamnik II (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy SuperLega
Padova
۰
۰
Vero Volley Monza
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Superliga
Corinthians Guarulhos
۰
۰
America Volei MG
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia 1. DOL Championship Group
Panvita Pomgrad
۰
۰
Calcit Kamnik
inprogress
۲۰:۳۰
OK Maribor
۰
۰
OK Triglav Kranj
inprogress
۲۰:۳۰
Crnuce ACH
-
-
Span Brezovica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Israel Israel Cup
Maccabi Yossi Ron Hod Hasharon
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
USK Slavia Plzen
۲
۱
MFF Praha
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Sokol Dobrichovice
۳
۰
Blue Volley Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Superliga Women
Nebo (W)
۱
۰
ZOK Rijeka (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Austria Cup Women
SG TI Volley (W)
۱
۰
ATSC Sparkasse Wildcats Klagenfurt (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Superliga
Emeve Lugo
۱
۰
Leleman VB Valencia
inprogress
۲۰:۰۰
CV Manacor
۰
۰
Club Vóley Palma
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland NLA Women
VBC Glaronia (W)
۱
۰
Volley Lugano (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Pfeffingen (W)
۱
۰
Toggenburg (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Vbc Cheseaux (W)
۱
۱
TSV Dudingen (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Academy Zurich (W)
۱
۱
Neuchatel UC (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Kanti Schaffhausen (W)
۱
۰
Geneve Volley (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany 1. Bundesliga Women
Aachen (W)
۲
۰
Rote Raben Vilsbiburg (W)
inprogress
۱۹:۴۰
  Switzerland NLA
TV Amriswil Volleyball
۲
۰
VBC Lausanne
inprogress
۱۹:۳۰
  Hungary NB I Women
Godolloi (W)
۲
۱
MTK Budapest (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Szegedi RSE (W)
۰
۰
Kispest SE (W)
inprogress
۲۰:۳۰
TFSE (W)
۰
۰
Vasas Obuda Budapest (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Lebanon 1st Division
Knat
۲
۰
Bouchrieh
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Kakanj
۳
۰
MOK Jedinstvo
Finished
۱۸:۳۰
OK Ljubinje-Bankom
۰
۳
OK Radnik Bijeljina
Finished
۱۸:۳۰
Modrica Optima
۳
۰
OK Gacko
Finished
۱۸:۳۰
Domaljevac
۱
۳
Bosna Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
  Poland I Liga Women
MKS SAN-Pajda Jaroslaw (W)
۱
۳
NOSiR Nowy Dwor (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Pre League Women
GS Panionios (W)
۳
۰
Navarchos Votsis (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Russia Superliga
Enisey Krasnoyarsk
۳
۲
NOVA Novokuybyshevsk
Finished
۱۳:۳۰
Fakel Novyi Urengoy
۳
۱
Zenit St. Petersburg
Finished
۱۶:۳۰
ASK Nizhny Novgorod
۰
۲
Lokomotiv Novosibirsk
inprogress
۱۹:۳۰
Dinamo L.O.
۱
۱
Belogorie Belgorod
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece A2
AO Pagratiou
۲
۳
GS Petroupolis
Finished
۱۵:۰۰
Asp Ermis
۲
۱
AEP Olympias
inprogress
۱۹:۳۰
Xanth
۰
۰
Opath Perseas
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland Mizunodeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۳
۲
Volsungur (W)
Finished
۱۵:۰۰
Trottur Fjardabyggd (W)
۲
۰
Alftanes (W)
inprogress
۱۹:۴۵
  Latvia Nacionala Liga
Augsdaugava
۳
۱
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۴:۳۰
SK Vecumnieki
۳
۰
VK Piejura/MSG
Finished
۱۵:۳۰
Jekabpils Juniors
۳
۱
Aizpute
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Superliga Women
Avtodor Dinamo Metar Chelyabinsk (W)
۱
۳
Leningradka St. Petersburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
Proton Saratov (W)
۳
۰
Tulitsa Tula (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
۲
۳
Zarechye-Odintsovo (W)
Finished
۱۶:۳۰
YuZGU Atom (W)
۱
۲
Dinamo Kazan (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania KTML Women
VMSM Tauras Vtc (W)
۰
۳
Vilnius Universitetas (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia 1st League Women
SSK Bilikova Bratislava (W)
۳
۰
SKM Liptovsky Hradok (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey 1st League Women
Elazig Bordo Bld (W)
۰
۳
Zeren Spor (W)
Finished
۱۳:۳۰
ALS Halk Bank Voleybol (W)
۳
۰
Eregli Belediyespor (W)
Finished
۱۳:۳۰
TED Ankara Kolejliler (W)
۰
۳
Iller Bankasi Ankara (W)
Finished
۱۴:۳۰
Goztepe (W)
۳
۰
Edremit Bld Altinoluk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Istanbul BBSK (W)
۳
۲
Havran Fatih Bld (W)
Finished
۱۵:۳۰
Karsiyaka (W)
۳
۰
Vakifbank II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bolu Beledyie (W)
۰
۳
Nicer Hotel Volley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Imamoglu Bld (W)
۲
۳
Eskisehir Peyman Spor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Yesilyurt (W)
۱
۳
Bodrum Dogus Spor (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bahcelievler BLD. (W)
۰
۳
Aras Kargo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  World National League
Gisagara VC
۳
۱
KVC
Finished
۱۳:۲۵
  Romania Divizia A1
CSM Constanta
۳
۱
Unirea Dej
Finished
۱۵:۳۰
CS Dinamo Bucharest
۰
۲
CS Rapid Bucuresti
inprogress
۱۹:۳۰
SCM Zalau
۰
۲
Stiinta Baia Mare
inprogress
۱۹:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۱
SCM Craiova
inprogress
۱۹:۳۰
Universitatea Cluj
۲
۱
Universitatea Vest Timisoara
inprogress
۱۹:۳۰
CS Arcada Galati
۲
۰
Brasov
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Ayancik Bld (W)
۱
۳
Sakarya (W)
Finished
۱۲:۳۰
Manavgat Belediye Spor (W)
۱
۳
Koleji Beta Genclik (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beykoz Bld (W)
۳
۱
Akhisar BLD Sportif Faaliyetler (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aksaray 1989 Spor (W)
۰
۳
Eczacibasi 2 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ayvalikgucu Bld (W)
۱
۳
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
Finished
۱۷:۰۰
Soke Voleybol (W)
۰
۳
Ankaragucu (W)
Finished
۱۷:۰۰
07 Mega Spor (W)
۰
۲
Kapakli Site (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Czech Republic 2. Liga Women
Frydek Mistek B (W)
۰
۳
Opava (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia Regional League Women
Crvena Zvezda II (W)
۳
۰
Vozdovac (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Uganda National League A Women
KCCA (W)
۳
۰
KAVC (W)
Finished
۰۹:۳۰
KCB-Nkumba (W)
۲
۰
Kampala University (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Taiwan TVL Women
Taiwan Power Company (W)
۳
۰
Caesar Hotel (W)
Finished
۰۷:۳۰
New Taipei City CMFC (W)
۰
۳
Top Speed (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Belarus Liga Pro
Orly-Pro
۳
۰
Vityaz-Pro
Finished
۰۷:۰۰
Empire-Pro
۳
۰
Lions-Pro
Finished
۱۰:۱۰
Legion-Pro
۰
۳
Energy-pro
Finished
۱۱:۵۰
Molot-Pro
۰
۰
Plamya-Pro
Finished
۱۳:۲۰
  Peru Liga Nacional Women
Grupo Soan (W)
۰
۳
Alianza Lima (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Denmark VolleyLigaen
Ikast KFUM
۲
۳
Gentofte
Finished
۱۵:۳۰
ASV Arhus
۳
۰
DHV Odense
Finished
۱۶:۳۰
Amager VK
۳
۰
Aalborg HIK
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1st Division
NTNUI II
۳
۰
OSI Volleyball
Finished
۱۶:۰۰
Forde VBK II
۳
۰
Sotra VK
Finished
۱۸:۳۰
Oldenborg Idretsselskab
۰
۰
Sarpsborg
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark VolleyLigaen Women
Ikast KFUM (W)
۱
۳
Gentofte (W)
Finished
۱۷:۳۰
Holte IF (W)
۳
۰
Koge (W)
Finished
۱۸:۳۰
ASV Elite (W)
۳
۰
DHV Odense (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Mizunodeild
KA Akureyri
۰
۰
Stal Ulfur
inprogress
۱۷:۳۰
Throttur Nes
۳
۰
Afturelding
Finished
۱۷:۳۰
HK Kopavogur
۰
۲
Volsungur
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud Women
Rote Raben Vilsbiburg II (W)
۳
۰
Beiertheim (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia Prva Liga Women
ZOK Sinj (W)
۳
۱
OK Velika Gorica (W)
Finished
۱۷:۳۰
ZOK Vinkovci (W)
۰
۰
ZOK Drenova (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Albania Superleague Women
Teuta (W)
۱
۳
Pogradeci (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Extraliga Women
SK UP Olomouc (W)
۰
۳
PVK Prerov (W)
Finished
۱۷:۳۰
Dukla Liberec (W)
۱
۱
Olymp Praha (W)
inprogress
۱۹:۳۰
VK Prostejov (W)
۲
۰
Frydek-Mistek (W)
inprogress
۱۹:۳۰
VK Selmy Brno (W)
۰
۰
TJ Ostrava (W)
inprogress
۲۰:۳۰
TJ Sokol Sternberk (W)
۰
۰
Kralovo Pole Brno (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud
Ludwigsburg
۲
۳
BV Gotha
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Division A Women
Kommunalnik GrGU (W)
۳
۰
Zhemchuzhina Polesia (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Division A
Kommunalnik Mogilev
۳
۰
Mapid Minsk
Finished
۱۷:۳۰
  Albania Superleague
Partizani
۱
۱
Vllaznia
inprogress
۱۷:۳۰
Teuta
۰
۲
Erzeni
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Elitserien
Vingakers VBK
۰
۳
Malmo VK
Finished
۱۶:۳۰
Floby
۳
۱
Sodertelge VBK
Finished
۱۷:۳۰
RIG Falkoping
۰
۳
Hylte/Halmstad
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I Extraliga
MAFC-BME
۳
۰
Szegedi RSE
Finished
۱۷:۳۰
Penzugyor SE
-
-
TFSE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bulgaria Superliga Women
VK Varna-DKS (W)
۱
۳
Maritsa 2022 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Levski Sofia (W)
۳
۰
Slavia Sofia (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Poland PlusLiga
Barkom Kazhany Lviv
۱
۳
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
Finished
۱۷:۱۵
KS Cuprum Mundo Lubin
۱
۰
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria Austria AVL
SG Union Bisamberg/Hollabrunn
۰
۳
VBK Klagenfurt
Finished
۱۷:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Oksil (W)
۰
۳
Viking TIF (W)
Finished
۱۷:۰۰
KFUM Volda (W)
۳
۲
Oslo Volley (W)
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue A Women
France Avenir 2024 (W)
۰
۳
Marcq Baroeul (W)
Finished
۱۶:۳۰
UGSE Nantes Volley (W)
۳
۰
Quimper (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Europe Baltic League Women
Rae Spordikool (W)
۳
۰
Jelgava/LU (W)
Finished
۱۶:۳۰
TK Kaunas VDU (W)
۱
۲
Tartu Ulikool Bigbank (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Elitserien Women
Gislaved (W)
۰
۳
Hylte/Halmstad (W)
Finished
۱۶:۳۰
IKSU (W)
۱
۳
Linkopings (W)
Finished
۱۶:۳۰
RIG Falkoping (W)
۱
۳
Sollentuna (W)
Finished
۱۷:۰۰
Lindesberg (W)
۰
۳
Orebro (W)
Finished
۱۷:۳۰
Engelholm (W)
۳
۰
Lunds VK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Tauron Liga Women
Organika Budowlani Lodz (W)
-
-
KPS Chemik Police (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید