0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea 1st League Women
Busan (W)
۲۳
۲۶
Seoul City (W)
Finished
۰۷:۳۰
Gyeongnam DC (W)
۳۱
۲۲
Colorful Daegu (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Turkey Superlig
Rize Genclik SK
۳۱
۲۷
Nilufer Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Izmir Buyuksehir
۳۲
۲۸
Konya BBSK
Finished
۱۸:۳۰
Spor Toto SK
۳۳
۳۶
Sakarya BBSK
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Korea 1st League
Incheon City Corporation
۲۶
۲۰
Sangmu Phoenix
Finished
۰۹:۳۰
  Norway NM Cup Women
Vipers Kristiansand (W)
۴۰
۲۴
Larvik HK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Storhamar (W)
۳۳
۲۳
Sola HK (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Finland SM Liiga
AaIFK
۲۵
۲۶
Dicken
Finished
۱۵:۳۰
Grankulla IFK
۲۷
۳۱
BK-46
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Afturelding (W)
۲۰
۳۱
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۶:۳۰
UMF Stjarnan (W)
۱۷
۲۰
Valur (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Haukar Hafnarfjordur (W)
۳۲
۲۴
Ka/Thor (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
  France Proligue
JS Cherbourg Manche HB
۲۷
۲۴
Caen Handball
Finished
۱۷:۱۵
  Poland Superliga Women
PR Koszalin (W)
۳۱
۲۵
MKS Kalisz (W)
Finished
۱۸:۳۰
MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. (W)
۶
۲
Galychanka Lviv (W)
inprogress
۲۰:۳۰
MKS PR Gniezno (W)
۲
۵
SPR Jaroslaw (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Croatia 1. HRL Women
RK Zrinski (W)
۱۹
۱۴
Osijek (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Handboldligaen
TMS Ringsted
۳۰
۲۵
Bjerringbro-Silkeborg
Finished
۱۸:۳۰
SonderjyskE
۳۱
۲۶
Lemvig-Thyboron Handball
Finished
۱۷:۳۰
Ribe Esbjerg HK
۲۶
۳۲
Skjern Handbold
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Women
Rocasa Gran Canaria (W)
۲۲
۲۲
Atletico Guardes (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Balonmano Bera Bera (W)
۵
۴
BM La Calzada (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Elda Prestigio (W)
۰
۶
Malaga Costa Del Sol (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Aula Cultural Viveros Herol (W)
-
-
Club Balonmano Elche Mustang (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania Liga Nationala
Steaua Bucuresti
۲۹
۲۷
SCM Politehnica Timisoara
Finished
۱۹:۰۰
  Serbia Superliga
RK Dubocica
۱۰
۲
RK Vranje 1957
inprogress
۲۰:۳۰
RK Proleter Zrenjanin
۶
۶
Rk Obilic Beograd
inprogress
۲۰:۳۰
RK Ub
۵
۸
Crvena Zvezda Beograd
inprogress
۲۰:۳۰
RK Metaloplastika Zorka Keramika
-
-
Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Jugovic Kac
-
-
Dinamo Pancevo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Portugal 1a Divisao Women
ARC Alpendorada (W)
۱۶
۲۷
ABC Braga (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Academia Sao Pedro do Sul (W)
-
-
S.L. Benfica (W)
inprogress
۱۹:۳۰
CD Gil Eanes (W)
۲۵
۱۹
SIR 1º Maio/Ada CJ Barros (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Juve Lis (W)
۱۶
۱۶
Colegio de Gaia (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Madeira SAD (W)
-
-
Almeida Garrett (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga
Hazena Nove Veseli
۲۸
۱۵
CS Cargo HBC Jicin
inprogress
۱۹:۳۰
SKKP Handball Brno
۲۱
۱۶
SHC Malomerice
inprogress
۱۹:۳۰
HK Mesto Lovosice
۱۹
۲۱
HC Banik OKD Karvina
inprogress
۱۹:۳۰
Talent MAT Plzen
۶
۵
HC Dukla Praha
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria HLA 2
Handball Tirol (Second Team)
۳۰
۳۱
Sportunion St Polten
inprogress
۱۹:۳۰
JURI Union Leoben
-
-
SG INSIGNIS Handball West Vienna
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovakia Extraliga
MSK Povazska Bystrica
۸
۷
HK Kupele Bojnice
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Start Nove Zamky
۴
۶
SKP Bratislava
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SG BBM Bietigheim
۶
۴
TV 05/07 Hüttenberg
inprogress
۲۰:۳۰
TuS N-Lubbecke
۴
۳
TUSEM Essen
inprogress
۲۰:۳۰
TUS Vinnhorst
۸
۴
ASV Hamm
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga B
RK Toplicanin
۶
۳
Rudar Kostolac
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia 1.Liga
RK Krka
۵
۴
Skofljica
inprogress
۲۰:۳۰
RD Slovan
-
-
RK Koper
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland Superliga
KPR Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۵
۶
KPR RC Legionowo
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Cup Women
Zeleznicar (W)
۳
۴
Crvena Zvezda (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland NLA
ZMC Amicitia Zürich
۴
۵
HC Kriens
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal 1a Divisao
Vitoria SC
۲۸
۳۳
Maritimo Madeira Andebol SAD
Finished
۱۸:۳۰
FC Gaia
۲۳
۳۶
Sporting Clube Portugal
Finished
۱۸:۳۰
AA Avanca
-
-
Vitoria Setubal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SG 09 Kirchhof (W)
۶
۶
Tus Lintfort (W)
inprogress
۲۰:۳۰
HC Rodertal (W)
-
-
Mainz 05/Budenheim (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ESV 1927 Regensburg (W)
-
-
Fuchse Berlin (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Kurpfalz Baren Ketsch (W)
-
-
HCD Grobenzell (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fa Goppingen (W)
-
-
SV Werder Bremen (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HSG Freiburg (W)
-
-
VfL Waiblingen (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Division de Honor Plata
CD Agustinos Alicante
-
-
Club Cisne Colegio Los Sauces
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria WHA Women
HIB Murpiraten Graz (W)
-
-
Hypo No (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga
Bergischer HC
-
-
TSV Hannover Burgdorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HC Erlangen
-
-
HSG Wetzlar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Europe MOL Liga Women
HK Slovan Duslo Sala (W)
۲۳
۳۰
DAC Dunajska Streda (W)
Finished
۱۸:۳۰
HK Hodonin (W)
۳۲
۳۹
Casta Sokol Pisek (W)
Finished
۱۹:۰۰
DHC Slavia Praha (W)
۱۹
۱۷
DHC Sokol Poruba (W)
inprogress
۱۹:۳۰
DHK Zora Olomouc (W)
۱۸
۱۱
HC Zlin (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Iuventa Michalovce (W)
۱۴
۱۴
DHC Plzen (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Banik Most (W)
۵
۵
Lazne Kynzvart (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
FIF 2 (W)
-
-
KSI Copenhagen (W)
inprogress
۱۷:۴۵
  Germany Bundesliga Women
Buxtehuder SV (W)
۲۷
۲۹
HSG Blomberg-Lippe (W)
Finished
۱۸:۳۰
Neckarsulmer Sport Union (W)
۶
۶
HSG Bensheim/Auerbach (W)
inprogress
۲۰:۳۰
BSV Sachsen Zwickau (W)
۵
۷
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Union Halle-Neustadt (W)
-
-
TuS Metzingen (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Redbergslids IK
۲۸
۲۵
Tyreso
Finished
۱۶:۳۰
Kungalvs HK
۳۱
۳۱
IFK Ystad HK
Finished
۱۷:۳۰
Drott Halmstad
۲۹
۳۷
Torslanda Elit
Finished
۱۸:۳۰
Anderstorps
۲۷
۲۹
Skanela
Finished
۱۸:۴۵
  Russia Super League Women
Astrakhanochka Astrakhan (W)
۲۴
۳۰
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rostov-Don (W)
۳۵
۲۹
Chernomorochka (W)
Finished
۱۴:۳۰
HC Lada Togliatti (W)
۳۰
۲۶
Kuban Krasnodar (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Liga Asobal
Barcelona
۴۲
۲۷
BM Atletico Valladolid
Finished
۱۵:۳۰
Adelma BM Sinfin Santander
۹
۱۵
Fraikin BM Granollers
inprogress
۲۰:۰۰
Club Balonman Cangas Frigorificos Morrazo
-
-
BM Nava
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Greece A1
Olympiacos
۲۵
۱۸
Ionikos
Finished
۱۵:۳۰
Pylaia
۲۴
۲۳
Aeropos Edessas
Finished
۱۷:۳۰
ASE Douka Athens
۲۷
۲۸
GAS Kilkis
Finished
۱۷:۳۰
PAOK Thessaloniki
۲۴
۱۹
Zafeirakis
inprogress
۱۹:۳۰
Diomidis Argous
۲۴
۱۵
Panellinios AC Athens
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal 3a Divisao
Belenenses B
۲۸
۳۱
Almada AC B
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden ATG Svenska Cupen Women
H 65 Hoor (W)
۲۵
۲۲
Onnereds HK (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark 1. Division Women
TMS Ringsted (W)
۳۷
۲۴
DHG Odense (W)
Finished
۱۶:۰۰
Sondermarkens (W)
۳۰
۲۹
HOJ Elitehandbold (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Europe Baltic League
VHC Sviesa
۳۰
۲۴
ASK/LSPA
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark Kvindeligaen Women
Herning-Ikast (W)
۳۶
۲۴
Silkeborg Voel KFUM (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kobenhavn Handbold (W)
۳۹
۲۹
Ringkobing (W)
Finished
۱۷:۳۰
Viborg HK (W)
۳۰
۲۵
Bjerringbro FH (W)
Finished
۱۸:۳۰
Odense (W)
۲۴
۲۵
Team Esbjerg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Aarhus United (W)
۲۶
۲۲
SonderjyskE (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Divizia A
CSU Craiova
۳۱
۳۶
CS Sannicolau Mare
Finished
۱۶:۳۰
CSU Politehnica Timisoara
۳۴
۴۹
CSU Constantin Brancusi Targu Jiu
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Elitserien
IK Savehof
۳۷
۲۶
Ystads IF
Finished
۱۸:۳۰
IFK Kristianstad
۲۹
۲۳
HK Malmo
Finished
۱۹:۰۰
Hammarby IF HB
۲۴
۱۹
Onnereds HK
inprogress
۱۹:۳۰
  Morocco 1st Division
Derb Sultan
۲۷
۲۱
Rabita Casablanca
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Olis Deildin
IBV Vestmannaeyjar
۲۸
۲۹
UMF Afturelding
Finished
۱۷:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway NM Cup
Haslum HK
۲۶
۳۳
Kolstad
Finished
۱۷:۳۰
Elverum
۱۹
۱۹
Kristiansand IF
inprogress
۱۹:۳۰
  Tunisia National A
AS Hammamet
۲۶
۳۰
Olympique Soliman
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1. Division
Koge
۲۵
۳۲
TM Tonder
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Gyongyos
۳۳
۴۱
MKB Veszprem KC
Finished
۱۸:۰۰
Cyeb Budakalasz
۱۹
۱۷
Balatonfuredi KC
inprogress
۱۹:۳۰
Eger
۲
۲
FTC-PLER Budapest
inprogress
۲۰:۳۰
Dabas VSE KC
۵
۸
Tatabanya Carbonex KC
inprogress
۲۰:۳۰
SC Pick Szeged
۶
۳
Veszpremi KKFT
inprogress
۲۰:۳۰
NEKA
۴
۵
Csurgoi KK
inprogress
۲۰:۳۰
  Croatia 1. HRL
BM 07
۲۴
۳۴
RK Buzet
Finished
۱۸:۰۰
  Tunisia Elite Division
EBS Beni Khiar
۳۴
۳۴
El Makrem Mahdia
Finished
۱۸:۳۰
CH Jemmal
۲۹
۲۶
US Temimienne
Finished
۱۸:۳۰
  Austria HLA
HSG Barnbach/Koflach
-
-
HC Linz AG
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
UHK Krems
-
-
HSG Graz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید