0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe TT Elite Series
Michal Skorski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۰:۴۰
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۱:۰۵
Miroslav Sklensky
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۲۰:۰۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۲۵
Artur Grela
۲
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۰۹:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۵۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۸:۱۵
Jakub Folwarski
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۰۸:۴۰
Bartosz Czerwinski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۲:۲۰
Krystian Kolodziej
۲
۳
Artur Daniel
Finished
۱۵:۲۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۸:۵۵
Mariusz Koczyba
۳
۰
Kowalczyk Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Slawomir Dosz
۲
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۳:۳۵
Artur Daniel
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۷:۴۵
Przemyslaw Korzec
۲
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۲۲:۴۵
Mateusz Burkacki
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۵۰
Rudomina Kamil
۳
۲
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۵۰
Miroslav Sklensky
۳
۲
Artur Daniel
Finished
۰۸:۴۵
Adrian Wiecek
۲
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۰:۰۰
Piotr Chodorski
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۱۰:۲۰
Miroslav Sklensky
۳
۲
Slawomir Dosz
Finished
۱۲:۰۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Piotr Cyrnek
Finished
۱۴:۱۵
Krystian Kolodziej
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۳۵
Piotr Cyrnek
۲
۳
Artur Grela
Finished
۱۶:۴۵
Jakub Folwarski
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۷:۰۵
Fomin Yurij
۳
۲
Robert Szymik
Finished
۲۲:۲۰
Krzysztof Kapik
۱
۰
Jan Zandecki
inprogress
۲۳:۲۵
Blazej Szczepanek
-
-
Przemyslaw Korzec
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Fomin Yurij
-
-
Tomasz Lojtek
بازی شروع نشده است
۲۳:۵۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۱:۰۰
Mariusz Koczyba
۱
۳
Piotr Strus
Finished
۰۱:۲۵
Kowalczyk Marcin
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۱:۵۰
Michal Skorski
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Adrian Wiecek
۲
۳
Artur Daniel
Finished
۱۱:۳۵
Marcin Marchlewski
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۲۳:۰۰
Mariusz Koczyba
۲
۲
Robert Szymik
Finished
۲۳:۰۵
Filbrandt Tomasz
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۱۰
Damian Korczak
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۰:۳۵
Rudomina Kamil
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۱:۴۱
Damian Korczak
۳
۲
Filbrandt Tomasz
Finished
۰۱:۵۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۲:۱۰
Michal Skorski
۳
۱
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۲:۱۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۳۵
Blazej Szczepanek
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۲:۴۰
Michal Skorski
۳
۰
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۳:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۳۰
Blazej Szczepanek
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۳:۵۵
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۴:۴۵
Michal Skorski
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۵:۰۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslaw Rolak
۰
۳
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۵:۵۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۶:۴۰
Jakub Grzegorczyk
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۰۵
Michal Skorski
۳
۰
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۷:۳۰
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۰۸:۲۰
Adrian Wiecek
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۰۹:۱۰
Daniel Bak
۱
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۹:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Miroslav Sklensky
Finished
۰۹:۳۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۹:۵۵
Slawomir Dosz
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۰:۲۵
Daniel Bak
۳
۰
Piotr Cyrnek
Finished
۱۰:۴۵
Miroslav Sklensky
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۱۰:۴۵
Artur Grela
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۱۱:۰۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Daniel Bak
Finished
۱۱:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۲
Piotr Cyrnek
Finished
۱۱:۵۵
Artur Grela
۰
۳
Daniel Bak
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Folwarski
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۱۲:۴۰
Artur Daniel
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۱۲:۴۵
Piotr Cyrnek
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۱۳:۰۵
Miroslav Sklensky
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۱۰
Artur Grela
۲
۳
Piotr Chodorski
Finished
۱۳:۳۰
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۳:۵۵
Daniel Bak
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۳:۵۵
Miroslav Sklensky
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۴:۳۰
Daniel Bak
۳
۱
Adam Dosz
Finished
۱۴:۴۰
Slawomir Dosz
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Artur Grela
Finished
۱۵:۰۵
Piotr Cyrnek
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Sklensky
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۵:۴۵
Daniel Bak
۳
۲
Jakub Folwarski
Finished
۱۵:۵۵
Artur Daniel
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۶:۱۰
Marcin Jadczyk
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۶:۲۰
Slawomir Dosz
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۱۶:۵۵
Miroslav Sklensky
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۱۷:۲۰
Daniel Bak
۲
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۱۷:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Artur Grela
Finished
۱۷:۵۵
Slawomir Dosz
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۱۸:۱۰
Jakub Folwarski
۱
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۱۸:۲۰
Miroslav Sklensky
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۱۸:۳۰
Daniel Bak
۲
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۸:۴۰
Artur Grela
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۹:۰۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۱۹:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۱۹:۳۰
Krystian Kolodziej
۳
۲
Adrian Spychala
Finished
۱۹:۴۵
Piotr Cyrnek
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۱۹:۵۵
Daniel Bak
۱
۳
Artur Grela
Finished
۲۰:۱۵
Kapron Lukasz
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۲۱:۰۰
Mariusz Koczyba
۳
۱
Tomasz Lojtek
Finished
۲۱:۰۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۲۱:۲۵
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Fomin Yurij
Finished
۲۱:۳۰
Marcin Marchlewski
۰
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۲۱:۵۰
Blazej Szczepanek
۱
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۲۱:۵۵
Kapron Lukasz
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۲۲:۱۵
Piotr Cyrnek
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۲۲:۴۰
Kapron Lukasz
-
-
Marcin Marchlewski
بازی شروع نشده است
۲۳:۵۰
  World Olympic Games Mixed, Doubles Qualification
Ursu V./Chiriacova A.
۴
۲
Blaskova Z./Valenta J.
Finished
۱۲:۱۵
Chew Z.Y.C./Zeng J.
۲
۴
Karlsson K./Kallberg C.
Finished
۱۹:۴۵
Sanguansin P./Paranang O.
۴
۳
Oyebode J./Monfardini G.
Finished
۱۳:۴۵
Altinkaya S./Gunduz I.
۳
۴
Kumar N./Wang A.
Finished
۱۲:۰۰
Brateyko S./Limonov A.
۲
۴
Chew Z.Y.C./Zeng J.
Finished
۱۳:۰۰
Robles A./Xiao M.
۴
۱
Kulczycki S./Wielgos Z.
Finished
۱۸:۱۵
Polcanova S./Gardos R.
۳
۴
Pistej L./Balazova B.
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic Pro League
Turek Tomas
۱
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Marek Zaskodny
۲
۳
Tadeas Zika
Finished
۰۰:۳۰
David Stusek
۳
۱
Roman Hudeczek
Finished
۰۱:۰۰
Jan Krupnik
۳
۲
Kamil Kleprlik
Finished
۲۰:۰۰
Tadeas Zika
۲
۳
Roman Hudeczek
Finished
۰۰:۰۰
Miroslav Adamec
۳
۲
Pavel Fojt
Finished
۰۲:۰۰
Patrik Jokiel
۲
۳
Michal Vavrecka
Finished
۱۱:۳۰
Marek Volny
۳
۲
Ivan Jemelka
Finished
۱۲:۰۰
Radomir Revay
۲
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۵:۳۰
Antonin Baros
۳
۲
Radovan Polasek
Finished
۱۶:۰۰
Milan Urban
۳
۱
Tonar Lukas
Finished
۱۷:۳۰
Jan Krupnik
۰
۳
Radim Uhlar
Finished
۱۸:۳۰
Miloslav Kotil
۳
۱
Vladimir Krejci
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Janata
۲
۳
Tomas Fisar
Finished
۰۲:۳۰
Simon Kadavy
۳
۲
Ladislav Zatecka
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Holik
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۹:۳۰
Milan Kolar
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۰:۳۰
Milan Kolar
۰
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Martin Huk
Finished
۱۵:۰۰
Radovan Polasek
۳
۱
Radomir Revay
Finished
۱۵:۰۰
Josef Belovsky
۰
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۶:۰۰
Vladan Brom
۳
۱
Jan Manhal Jr
Finished
۲۰:۰۰
Petr Bradach
۱
۳
Turek Tomas
Finished
۰۰:۰۰
Radek Rose
۰
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۱:۰۰
Milan Fisera
۱
۲
Tomas Janata
Finished
۰۱:۳۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Simon Kadavy
Finished
۰۲:۳۰
Milan Fisera
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Fisar
۲
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Fojt
۳
۲
Milan Fisera
Finished
۰۴:۳۰
Martin Cvecek
۲
۳
Miroslav Malek
Finished
۱۰:۰۰
Marek Fabini
۳
۰
Michal Jezek
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Beranek
۳
۰
Miloslav Kotil
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Bresky
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Janata
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۴:۰۰
Ladislav Zatecka
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۴:۳۰
Miroslav Adamec
۳
۱
Tomas Fisar
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Fojt
۳
۰
Tomas Janata
Finished
۰۵:۳۰
Ladislav Zatecka
۳
۰
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Fisar
۳
۱
Milan Fisera
Finished
۰۶:۰۰
Simon Kadavy
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۶:۰۰
Simon Kadavy
۲
۳
Ladislav Zatecka
Finished
۰۶:۳۰
Pavel Fojt
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Franek
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۷:۰۰
Patrik Jokiel
۰
۳
Marek Volny
Finished
۰۹:۳۰
Gunar Krauter
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Kepka
۰
۳
Zdenek Zikmunda
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۱۰:۰۰
Zdenek Kasinski
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۰:۰۰
Michal Vavrecka
۳
۲
Ivan Jemelka
Finished
۱۰:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۰:۳۰
Marek Volny
۱
۳
Michal Vavrecka
Finished
۱۰:۳۰
Zdenek Zikmunda
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۰:۳۰
Alesh Bayer
۳
۱
Tomas Holik
Finished
۱۱:۰۰
Havel Ladislav
۱
۳
Gunar Krauter
Finished
۱۱:۰۰
Ivan Jemelka
۱
۳
Patrik Jokiel
Finished
۱۱:۰۰
Miroslav Malek
۳
۰
Jaroslav Kepka
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Kepka
۳
۰
Martin Cvecek
Finished
۱۱:۳۰
Gunar Krauter
۳
۰
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Holik
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۱:۳۰
Zdenek Zikmunda
۲
۳
Miroslav Malek
Finished
۱۲:۰۰
Michal Regner
۳
۰
Alesh Bayer
Finished
۱۲:۰۰
Gunar Krauter
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Patek
۳
۲
Zdenek Zikmunda
Finished
۱۳:۰۰
Michal Regner
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۳:۰۰
Michal Vavrecka
۰
۳
Marek Volny
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Svedik
۰
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۳:۳۰
Petr Holas
۳
۱
Milan Travnik
Finished
۱۳:۳۰
Martin Huk
۰
۳
Jan Mecl Jr.
Finished
۱۳:۳۰
Radomir Revay
۳
۲
Antonin Baros
Finished
۱۳:۳۰
Lubomir Jonas
۳
۰
Jiri Koudela
Finished
۱۴:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۴:۰۰
Adam Vitasek
۲
۳
Radovan Polasek
Finished
۱۴:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۴:۰۰
Milan Travnik
۳
۰
Lubomir Jonas
Finished
۱۴:۳۰
Antonin Baros
۱
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۳
۱
Jakub Stolfa
Finished
۱۴:۳۰
Jan Mecl Jr.
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Koudela
۱
۳
Petr Holas
Finished
۱۵:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۵:۰۰
Petr Holas
۲
۳
Lubomir Jonas
Finished
۱۵:۳۰
Martin Huk
۳
۰
Denis Hofman
Finished
۱۵:۳۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۵:۳۰
Milan Travnik
۳
۱
Jiri Koudela
Finished
۱۶:۰۰
Jan Mecl Jr.
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۱۶:۰۰
Vladimir Havlicek
۲
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۶:۳۰
Lubomir Jonas
۳
۱
Jiri Koudela
Finished
۱۶:۳۰
Petr Holas
۱
۳
Milan Travnik
Finished
۱۷:۰۰
Radovan Polasek
۲
۳
Adam Vitasek
Finished
۱۷:۰۰
Jakub Stolfa
۰
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۷:۰۰
Jan Volhejn
-
-
Vladan Brom
Cancelled
۱۷:۳۰
Dan Volhejn
۳
۲
Vladan Brom
Finished
۱۷:۳۰
Patrik Marsalek
۱
۳
Jan Krupnik
Finished
۱۷:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۰
Michal Vavrecka
Finished
۱۷:۳۰
Martin Mastera
۳
۱
Jan Manhal Jr
Finished
۱۸:۰۰
Jan Sucharda
۰
۳
Simon Kadavy
Finished
۱۸:۰۰
Radim Uhlar
۰
۳
Kamil Kleprlik
Finished
۱۸:۰۰
Miroslav Barta
۳
۲
Matej Perny
Finished
۱۸:۰۰
Michal Vavrecka
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۱۸:۳۰
Tonar Lukas
۱
۳
Jan Sucharda
Finished
۱۸:۳۰
Vladan Brom
۳
۲
Martin Mastera
Finished
۱۸:۳۰
Simon Kadavy
۳
۱
Milan Urban
Finished
۱۹:۰۰
Matej Perny
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۱۹:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۰
Patrik Marsalek
Finished
۱۹:۰۰
Jan Manhal Jr
۲
۳
Dan Volhejn
Finished
۱۹:۰۰
Dan Volhejn
۱
۳
Martin Mastera
Finished
۱۹:۳۰
Milan Urban
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۱۹:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۱
Radim Uhlar
Finished
۱۹:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۱۹:۳۰
Michal Vavrecka
۳
۰
Matej Perny
Finished
۲۰:۰۰
Tonar Lukas
۱
۳
Simon Kadavy
Finished
۲۰:۰۰
Radim Uhlar
۲
۳
Patrik Marsalek
Finished
۲۰:۳۰
Miroslav Barta
۰
۳
Matej Perny
Finished
۲۰:۳۰
Kamil Kleprlik
۳
۱
Jan Krupnik
Finished
۲۱:۰۰
Martin Mastera
۳
۱
Vladan Brom
Finished
۲۱:۰۰
Simon Kadavy
۱
۳
Milan Urban
Finished
۲۱:۰۰
Zbynek Pagac
۳
۰
Daniel Branny
Finished
۲۱:۳۰
Frantisek Briza
۳
۱
Tomas Janata
Finished
۲۱:۳۰
Roman Laznicka
۳
۰
Vaclav Pech
Finished
۲۱:۳۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Turek Tomas
Finished
۲۲:۰۰
Plachy Jiri
۱
۳
Milan Regner
Finished
۲۲:۰۰
Jan Kabelka
۲
۳
Ladislav Svanda
Finished
۲۲:۰۰
Ondrej Novak
۳
۰
Tomas Kos
Finished
۲۲:۰۰
Oldrich Vrtal
۳
۰
Krenek Tomas
Finished
۲۲:۰۰
Vaclav Pech
۳
۲
Jan Kabelka
Finished
۲۲:۳۰
Tomas Kos
۱
۳
Koubek Vojtech
Finished
۲۲:۳۰
Daniel Branny
۰
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۲۲:۳۰
Tomas Janata
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۲۲:۳۰
Ladislav Svanda
۳
۰
Roman Laznicka
Finished
۲۳:۰۰
Krenek Tomas
۳
۱
Zbynek Pagac
Finished
۲۳:۰۰
Milan Regner
۳
۰
Frantisek Briza
Finished
۲۳:۰۰
Zbynek Pagac
۰
۰
Oldrich Vrtal
inprogress
۲۳:۳۰
Roman Laznicka
۰
۰
Jan Kabelka
inprogress
۲۳:۳۰
Frantisek Briza
۰
۰
Plachy Jiri
inprogress
۲۳:۳۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۰
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۴۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Igor Krikunov
Finished
۰۸:۱۵
Ivan Pandur
۲
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۸:۴۵
Victor Bogdenko
۰
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Alexander Kolmin
۱
۳
Viktor Kochergin
Finished
۱۶:۰۰
Vasilevskiy Kirill
۲
۳
Yurii Khaperskii
Finished
۱۶:۱۵
Oleg Kutuzov
۰
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۷:۳۰
Ivan Moshkov
۱
۳
Evgenii Kryuchkov
Finished
۲۰:۴۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۰:۲۰
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۰۳:۱۵
Evgeny Glazun
۰
۳
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۸:۳۰
Valeriy Skomskov
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Denis Molodtsov
۲
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۴:۱۵
Oleg Moshnikov
۳
۰
Ildar Davlitshin
Finished
۲۰:۳۰
Egor Markelov
۳
۱
Nikita Sadovskiy
Finished
۲۱:۳۰
Evgenii Kryuchkov
۳
۰
Ivan Afanasiyev
Finished
۲۱:۴۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۰۰
Maksim Mameka
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Lanovenko
۲
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۳۰
Oleg Zyuganov
۳
۱
Maksim Mameka
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Shershnev
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۳:۱۵
Maksim Mameka
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۰۰:۰۰
Oleg Kharlakin
۳
۱
Nikita Mareev
Finished
۰۱:۴۵
Valery Kutin
۳
۰
Mikhail Gusev
Finished
۱۲:۴۵
Oleg Kharlakin
۳
۱
Yankovskii Andrei
Finished
۰۰:۱۵
Nikita Mareev
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۰:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Ivan Soldatov
Finished
۰۱:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۱۵
Yankovskii Andrei
۰
۳
Nikita Mareev
Finished
۰۲:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۰
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۱۵
Roman Zelenskii
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Zyuganov
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۰۰
Dmitriy Kugurushev
۳
۲
Yankovskii Andrei
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Eremin
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Shelipov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۹:۰۰
Bazilevsky Vitaly
۳
۰
Vladislav Shelipov
Finished
۰۹:۳۰
Valeriy Zanev
۳
۱
Evgenii Plotnikov
Finished
۰۹:۳۰
Yaroslav Troyanov
۳
۰
Oleg Butorin
Finished
۰۹:۴۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Evgeny Glazun
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Butorin
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۱۰:۱۵
Evgeny Glazun
۳
۱
Vladislav Shelipov
Finished
۱۰:۳۰
Bazilevsky Vitaly
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۱۱:۰۰
Aleksey Stroev
۲
۳
Robert Agababyan
Finished
۱۲:۰۰
Savinsky Aleksandr
۰
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۱۲:۱۵
Denis Molodtsov
۰
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۲:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۰
Pavel Semenov
Finished
۱۲:۴۵
Igor Minchenkov
۲
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۳:۱۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Ippolitov
۱
۳
Aleksey Stroev
Finished
۱۳:۳۰
Timur Molchanov
۱
۳
Sergey Nikulin
Finished
۱۴:۰۰
Aleksey Stroev
۰
۳
Victor Bogdenko
Finished
۱۴:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۴:۱۵
Igor Minchenkov
۳
۲
Pavel Semenov
Finished
۱۴:۴۵
Aleksey Shershnev
۳
۰
Mikhail Gusev
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۱
۳
Timur Molchanov
Finished
۱۵:۰۰
Anatoly Batalov
۲
۳
Artem Denisov
Finished
۱۶:۱۵
Denisov Alexey
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۱۶:۳۰
Roman Khomenko
۳
۱
Konstantin Kochetkov
Finished
۱۶:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۱۷:۰۰
Artem Denisov
۲
۳
Roman Khomenko
Finished
۱۷:۱۵
Yurii Khaperskii
۳
۰
Oleg Shutov
Finished
۱۷:۱۵
Konstantin Kochetkov
۳
۱
Anatoly Batalov
Finished
۱۷:۴۵
Alexander Kolmin
۲
۳
Aleksei Konobeev
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Myagkov
۲
۳
Denisov Alexey
Finished
۱۸:۰۰
Anatoly Batalov
۱
۳
Roman Khomenko
Finished
۱۸:۱۵
Vasilevskiy Kirill
۲
۳
Oleg Shutov
Finished
۱۸:۱۵
Viktor Kochergin
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۸:۳۰
Denisov Alexey
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۸:۳۰
Artem Denisov
۳
۰
Konstantin Kochetkov
Finished
۱۸:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Sergey Myagkov
Finished
۱۹:۰۰
Semyon Korolev
۱
۳
Alexander Zhelubenkov
Finished
۲۰:۱۵
Oleg Butorin
۱
۳
Egor Markelov
Finished
۲۰:۳۰
Yuriy Lbov
۳
۱
Mikhail Sverdlov
Finished
۲۱:۰۰
Igor Blinov
۱
۳
Andrei Khanevskii
Finished
۲۱:۰۰
Nikita Sadovskiy
۰
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۲۱:۰۰
Alexander Zhelubenkov
۱
۳
Alexander Chenstov
Finished
۲۱:۱۵
Ivan Soldatov
۳
۲
Ivan Moshkov
Finished
۲۱:۱۵
Ildar Davlitshin
۳
۱
Igor Blinov
Finished
۲۱:۳۰
Andrei Khanevskii
۳
۱
Oleg Moshnikov
Finished
۲۲:۰۰
Murzakmatov Ernist
۳
۰
Mikhail Sverdlov
Finished
۲۲:۰۰
Ivan Afanasiyev
۰
۳
Ivan Moshkov
Finished
۲۲:۱۵
Semyon Korolev
۰
۳
Alexander Chenstov
Finished
۲۲:۱۵
Oleg Moshnikov
۳
۰
Igor Blinov
Finished
۲۲:۳۰
Oleg Butorin
۳
۱
Nikita Sadovskiy
Finished
۲۲:۳۰
Yuriy Lbov
۳
۰
Aleksey Kazakov
Finished
۲۲:۳۰
Alexander Zhelubenkov
۲
۳
Fyodor Panfilov
Finished
۲۲:۴۵
Ivan Soldatov
۱
۳
Evgenii Kryuchkov
Finished
۲۲:۴۵
Egor Markelov
۱
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۲۳:۰۰
Ildar Davlitshin
۱
۳
Andrei Khanevskii
Finished
۲۳:۰۰
  Germany WTT Feeder Dusseldorf
Jaehyun An
۲
۳
Kanak Jha
Finished
۲۱:۴۵
Jaehyun An
۳
۰
Daeseong Cho
Finished
۱۲:۴۰
Kanak Jha
۳
۰
Dongsoo Kang
Finished
۱۳:۱۵
Jaehyun An
۲
۳
Kanak Jha
Finished
۱۹:۳۵
  World Ping Pong Point
Nikolay Ulyanchich
۲
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۰۸:۴۷
Skorokhod Sergiy
۳
۱
Roman Sukhomlyn
Finished
۱۷:۱۷
Andrii Shcherinskyi
۰
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۰۹:۱۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۱
Manko Viktor
Finished
۰۹:۴۷
Andrii Shcherinskyi
۳
۰
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Oleksandr Leonenko
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۱
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۱:۱۷
Manko Viktor
۲
۳
Oleksandr Leonenko
Finished
۱۱:۴۷
Manko Viktor
۳
۰
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۲:۱۷
Oleksandr Leonenko
۱
۳
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۲:۴۷
Manko Viktor
۳
۲
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۳:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۲
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۳:۴۷
Skorokhod Sergiy
۱
۳
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۵:۱۷
Roman Sukhomlyn
۱
۳
Yurii Petrushenko
Finished
۱۵:۴۷
Skorokhod Sergiy
۲
۳
Yurii Petrushenko
Finished
۱۶:۱۷
Roman Sukhomlyn
۳
۲
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۶:۴۷
Yurii Petrushenko
۳
۲
Serhii Baranovskyi
Finished
۱۷:۴۷
Roman Sukhomlyn
۳
۰
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۸:۱۷
Serhii Baranovskyi
۳
۰
Yurii Petrushenko
Finished
۱۸:۴۷
Serhii Baranovskyi
۲
۳
Roman Sukhomlyn
Finished
۱۹:۱۷
Yurii Petrushenko
۳
۲
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۹:۴۷
Serhii Baranovskyi
۳
۱
Skorokhod Sergiy
Finished
۲۰:۱۷
Yurii Petrushenko
۳
۱
Roman Sukhomlyn
Finished
۲۰:۴۷
  Germany Challenger Series
Marco Stefanidis
۰
۳
Adrien Coton
Finished
۱۰:۰۰
Rafael Turrini
۳
۱
Daniel Rinderer
Finished
۱۰:۳۵
Sven Happek
۰
۳
Daniel Rinderer
Finished
۱۱:۴۵
Damian Zech
۰
۳
Rafael Turrini
Finished
۱۲:۲۰
Marco Stefanidis
۱
۳
Sven Happek
Finished
۱۲:۵۵
Rafael Turrini
۰
۳
Daniel Rinderer
Finished
۱۵:۴۰
  World TT-CUP
Michal Bracha
۰
۳
Piotr Odelski
Finished
۰۰:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۳
۱
Gracjan Rokita
Finished
۰۰:۰۵
Petr Vanek
۳
۱
David Bochnak
Finished
۰۰:۱۰
Jaroslav Brynych
۳
۱
Jakub Mach
Finished
۰۰:۲۰
Muhlhauser Zdenek
۰
۳
Martin Dolezal
Finished
۰۰:۲۵
Zapala Krzysztof
۳
۰
Gola Blazej
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Filip Nemec
Finished
۰۰:۴۰
Daniel Hyza
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۵۵
Gola Blazej
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۰۱:۰۰
David Bochnak
۰
۳
Filip Nemec
Finished
۰۱:۲۵
Adam Kral
۳
۲
Jaroslav Brynych
Finished
۰۱:۳۰
Zapala Krzysztof
۲
۳
Karol Guzy
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Hyza
۳
۰
Muhlhauser Zdenek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Vanek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۵۵
Martin Dolezal
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۰۲:۰۰
Henry Chau
۲
۳
Brad Robbins
Finished
۰۲:۱۰
Cezary Krawczyk
۲
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۲:۳۰
Zhaoqun Zhou
۰
۳
Henry Chau
Finished
۰۲:۴۰
Brad Robbins
۱
۳
Zhaoqun Zhou
Finished
۰۳:۱۰
Szymon Ciemiega
۲
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۳:۳۰
Harpreet Singh
۲
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Ciemiega
۲
۳
Emil Michalski
Finished
۰۴:۳۰
Saj Alapat
۳
۰
Harpreet Singh
Finished
۰۴:۴۵
Kotlyarevskiy Semen
۳
۰
Saj Alapat
Finished
۰۵:۱۵
Cezary Krawczyk
۲
۳
Emil Michalski
Finished
۰۶:۰۰
Szymon Ciemiega
۳
۲
Cezary Krawczyk
Finished
۰۶:۳۰
Dmitri Famin
۳
۱
Vincent Oberle
Finished
۰۹:۱۵
Filip Kociuba
۱
۳
Blazej Warpas
Finished
۰۹:۳۰
Reche Salvador
۳
۲
Pablo Heredia
Finished
۰۹:۴۰
Vootele Vaher
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۰۹:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jakub Rolik
Finished
۰۹:۵۰
Bartlomiej Molka
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۰:۰۵
Alberto Olmedo
۲
۳
Luciano Jang
Finished
۱۰:۱۰
Dmitri Famin
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۱۰:۱۵
Jaroslav Sprongl
۳
۲
Jan Hruska
Finished
۱۰:۲۰
Suvorov Maxim
۱
۳
Brozek Michal
Finished
۱۰:۲۵
Blazej Warpas
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۰:۳۰
Stepien Marcin
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۰:۳۵
Reche Salvador
۱
۳
Luciano Jang
Finished
۱۰:۴۰
Vincent Oberle
۱
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۰:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jan Hruska
Finished
۱۰:۵۰
Adam Rek
۰
۳
Filip Kopecky
Finished
۱۰:۵۵
Dawid Stapor
۲
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۱:۰۰
Gola Pawel
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۰۵
Pablo Heredia
۱
۳
Alberto Olmedo
Finished
۱۱:۱۰
Dmitri Famin
۰
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۱:۱۵
Jakub Rolik
۳
۱
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۱:۲۰
Suvorov Maxim
۳
۲
Filip Kopecky
Finished
۱۱:۲۵
Michal Lysakowski
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۱:۳۰
Stepien Marcin
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۳۵
Reche Salvador
۳
۲
Alberto Olmedo
Finished
۱۱:۴۰
Johannes Kant
۲
۳
Vincent Oberle
Finished
۱۱:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۱:۵۰
Brozek Michal
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۱:۵۵
Milosz Kukawka
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۲:۰۵
Luciano Jang
۲
۳
Pablo Heredia
Finished
۱۲:۱۰
Jan Hruska
۰
۳
Jakub Rolik
Finished
۱۲:۲۰
Suvorov Maxim
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۲:۲۵
Vincent Oberle
۳
۰
Johannes Kant
Finished
۱۲:۳۰
Dawid Stapor
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۲:۳۰
Jan Hruska
۳
۲
Gustav Lomsky
Finished
۱۲:۵۰
Alberto Olmedo
۳
۲
Pablo Heredia
Finished
۱۲:۵۰
Filip Kopecky
۳
۱
Brozek Michal
Finished
۱۲:۵۵
Michal Lysakowski
۰
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۳:۰۰
Vootele Vaher
۳
۰
Dmitri Famin
Finished
۱۳:۰۰
Stepien Marcin
۰
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۳:۱۵
Luciano Jang
۳
۲
Reche Salvador
Finished
۱۳:۲۰
Jakub Rolik
۰
۳
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۳:۲۰
Dawid Stapor
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۳:۳۰
Suvorov Maxim
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۳:۳۰
Martin Novak
۱
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۳:۵۰
Filip Kopecky
۳
۲
Brozek Michal
Finished
۱۴:۰۰
Svoboda Vladimir
۰
۳
Simon Matousch
Finished
۱۴:۲۰
Martin Dolezal
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۴:۲۵
Michal Lysakowski
۰
۳
Dawid Stapor
Finished
۱۴:۳۰
Martin Novak
۰
۳
Simon Matousch
Finished
۱۴:۵۰
Adam Rek
۳
۲
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۴:۵۵
Filip Kociuba
۱
۳
Valois Kayque
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Kocvara
۱
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۲۰
Martin Dolezal
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۵:۲۵
Sosnowski Grzegorz
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۵:۳۵
Martin Novak
۰
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۵۰
Marat Filip
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۵:۵۵
Denys Kovtanyuk
۳
۲
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۶:۰۵
Simon Matousch
۲
۳
Tomas Kocvara
Finished
۱۶:۲۰
Martin Dolezal
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۶:۲۵
Sosnowski Grzegorz
۰
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۱۶:۳۵
Blazej Warpas
۱
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۶:۴۰
Hejda Vaclav Jr.
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۶:۵۵
Svoboda Vladimir
۳
۲
Martin Novak
Finished
۱۷:۰۵
Mucha Grzegorz
۰
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۷:۰۵
Dawid Stapor
۳
۲
Filip Kociuba
Finished
۱۷:۱۰
Andrzej Krezel
۱
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۷:۳۰
Leszek Maduzia
۳
۱
Mucha Grzegorz
Finished
۱۷:۳۵
Simon Matousch
۳
۰
Tomas Kocvara
Finished
۱۷:۳۵
Leon Jose Garcia
۳
۲
Sanchez Juan A
Finished
۱۷:۴۰
Michal Nemec
۰
۳
Adam Kral
Finished
۱۷:۵۰
Adam Rek
۲
۳
Marat Filip
Finished
۱۸:۰۰
Marek Chybinski
۳
۲
Damian Bucko
Finished
۱۸:۰۰
Martin Plihal
۰
۳
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۱۸:۲۰
Kadavy Ondrej
۰
۳
Petr Dvorak
Finished
۱۸:۲۵
Andrzej Krezel
۱
۳
Damian Bucko
Finished
۱۸:۳۰
Leon Jose Garcia
۰
۳
Gonzalo Rodriguez
Finished
۱۸:۴۰
Maksim Shaforost
۲
۳
Le Lui
Finished
۱۸:۴۵
Michal Nemec
۳
۲
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۱۸:۵۰
Hejda Vaclav Sr.
۲
۳
Ezr Vaclav
Finished
۱۸:۵۵
Zapala Krzysztof
۲
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۹:۰۰
Sanchez Juan A
۰
۳
Francisco Moya
Finished
۱۹:۱۰
Mart Martin
۲
۳
Heiki Magi
Finished
۱۹:۱۵
Adam Kral
۳
۱
Martin Plihal
Finished
۱۹:۲۰
Kadavy Ondrej
۲
۳
Ezr Vaclav
Finished
۱۹:۲۵
Zwolinski Piotr
۱
۳
Zapala Krzysztof
Finished
۱۹:۳۰
Denys Kovtanyuk
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۱۹:۳۵
Leon Jose Garcia
۱
۳
Francisco Moya
Finished
۱۹:۴۰
Maksim Shaforost
۱
۳
Heiki Magi
Finished
۱۹:۴۵
Michal Nemec
۳
۲
Martin Plihal
Finished
۱۹:۵۰
Petr Dvorak
۳
۰
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۹:۵۵
Marek Chybinski
۳
۰
Zwolinski Piotr
Finished
۲۰:۰۰
Sosnowski Grzegorz
۳
۱
Leszek Maduzia
Finished
۲۰:۰۵
Gonzalo Rodriguez
۱
۳
Sanchez Juan A
Finished
۲۰:۱۰
Le Lui
۲
۳
Mart Martin
Finished
۲۰:۱۵
Tomas Cerveny Jr.
۳
۲
Adam Kral
Finished
۲۰:۲۰
Kadavy Ondrej
۳
۲
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۲۰:۲۵
Andrzej Krezel
۲
۳
Zapala Krzysztof
Finished
۲۰:۳۰
Denys Kovtanyuk
۱
۳
Mucha Grzegorz
Finished
۲۰:۳۵
Leon Jose Garcia
۱
۳
Sanchez Juan A
Finished
۲۰:۴۵
Maksim Shaforost
۳
۲
Mart Martin
Finished
۲۰:۴۵
Ezr Vaclav
۱
۳
Petr Dvorak
Finished
۲۰:۵۵
Zwolinski Piotr
۰
۳
Damian Bucko
Finished
۲۱:۰۰
Szumilas Wladyslaw
۰
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۲۱:۰۵
Michal Nemec
۳
۲
Martin Plihal
Finished
۲۱:۰۵
Gonzalo Rodriguez
۲
۳
Francisco Moya
Finished
۲۱:۱۵
Heiki Magi
۱
۳
Le Lui
Finished
۲۱:۱۵
Marek Chybinski
۳
۰
Fabian Sikora
Finished
۲۱:۳۰
Kadavy Ondrej
۳
۰
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۲۱:۳۰
Sosnowski Grzegorz
۲
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۲۱:۳۵
Adam Kral
۳
۰
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۲۱:۳۵
Pavel Cibik
۱
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۱:۵۰
Maksim Shaforost
۳
۱
Mart Martin
Finished
۲۱:۵۵
Petr Dvorak
۳
۱
Ezr Vaclav
Finished
۲۲:۰۰
Andrzej Krezel
۳
۰
Zwolinski Piotr
Finished
۲۲:۰۰
Leszek Maduzia
۳
۱
Seweryn Nagorzanski
Finished
۲۲:۰۵
Lukas Vich
۲
۳
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۲۲:۲۰
Le Lui
۳
۰
Heiki Magi
Finished
۲۲:۲۵
Marek Kulisek
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۲۲:۲۵
Marek Chybinski
۳
۲
Zapala Krzysztof
Finished
۲۲:۳۰
Mucha Grzegorz
۳
۱
Szumilas Wladyslaw
Finished
۲۲:۳۵
Pavel Cibik
۰
۳
Tomas Cerveny Jr.
Finished
۲۲:۵۰
Zaboj Matej
۳
۰
Vaclav Nadvornik
Finished
۲۲:۵۵
Damian Bucko
۳
۲
Fabian Sikora
Finished
۲۳:۰۰
Szumilas Wladyslaw
۳
۰
Sosnowski Grzegorz
Finished
۲۳:۱۵
Zbynek Vyskocil
۰
۲
Lukas Vich
inprogress
۲۳:۲۰
Marek Kulisek
۱
۰
Vaclav Nadvornik
inprogress
۲۳:۲۵
Andrzej Krezel
۰
۰
Marek Chybinski
inprogress
۲۳:۳۰
Pavel Cibik
-
-
Lukas Vich
بازی شروع نشده است
۲۳:۵۰
Ondrej Fiklik
-
-
Zaboj Matej
بازی شروع نشده است
۲۳:۵۵
  Belarus Liga Pro
Nikolay Zademlenyuk
۲
۳
Brutskii Vladislav
Finished
۰۸:۳۰
Aleksei Shubin
۱
۳
Vitalii Vinnik
Finished
۱۳:۰۰
Anatolii Tokarevskii
۰
۳
Vadim Nekhvedovich
Finished
۱۷:۰۰
Logunov Aleksandr Petrovich
۳
۱
Anatolii Tokarevskii
Finished
۱۷:۳۰
Vadim Nekhvedovich
۳
۱
Alexey Kulesh
Finished
۱۸:۰۰
Alexey Kulesh
۳
۲
Anatolii Tokarevskii
Finished
۱۸:۳۰
Logunov Aleksandr Petrovich
۳
۰
Vadim Nekhvedovich
Finished
۱۹:۰۰
Anton Mokei
۳
۲
Petr Kernoga
Finished
۲۰:۳۰
Andrey Pontus
۳
۲
Evgenii Mutianko
Finished
۲۱:۰۰
Petr Kernoga
۲
۳
Andrey Pontus
Finished
۲۱:۳۰
Evgenii Mutianko
۳
۰
Anton Mokei
Finished
۲۲:۰۰
Petr Kernoga
۱
۳
Evgenii Mutianko
Finished
۲۳:۰۰
  Czech Republic TT Star Series
Felipe Olivares
۳
۲
Yevhen Pryshchepa
Finished
۰۹:۳۰
Martin Pytlik
۱
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۰:۰۵
Eusebio Vos
۰
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۰:۴۰
Felipe Olivares
۳
۰
Martin Pytlik
Finished
۱۱:۴۵
Eusebio Vos
۰
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۲:۱۵
Nazar Tretyak
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۲:۴۵
Guillaume Alcayde
۱
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۳:۱۵
Felipe Olivares
۳
۱
Eusebio Vos
Finished
۱۳:۴۵
Martin Pytlik
۱
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۴:۱۵
Guillaume Alcayde
۲
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۴:۴۵
Nazar Tretyak
۱
۳
Boguslav Koszyk
Finished
۱۵:۱۵
Martin Pytlik
۲
۳
Eusebio Vos
Finished
۱۵:۴۵
Felipe Olivares
۰
۳
Guillaume Alcayde
Finished
۱۶:۱۵
Boguslav Koszyk
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۶:۴۵
Nazar Tretyak
۲
۳
Tomasz Tomaszuk
Finished
۱۷:۱۵
Paul Szilagyi
۲
۳
David Prusa
Finished
۱۸:۰۵
Mate Moricz
۰
۳
Tibor Spanik
Finished
۱۸:۴۰
Mate Moricz
۰
۳
David Prusa
Finished
۲۰:۱۵
Amirreza Abbasi
۲
۳
Tibor Spanik
Finished
۲۱:۱۵
Paul Szilagyi
۲
۳
Siddhesh Pande
Finished
۲۲:۱۵
Amirreza Abbasi
۲
۳
David Prusa
Finished
۲۲:۴۵
Paul Szilagyi
۰
۳
Mate Moricz
Finished
۲۳:۴۵
  Germany WTT Feeder Dusseldorf Women
Hsing-Yin Liu
۰
۳
Satsuki Odo
Finished
۱۱:۳۰
Eunhye Lee
۲
۳
Chengzhu Zhu
Finished
۱۲:۰۵
Satsuki Odo
۳
۱
Chengzhu Zhu
Finished
۱۹:۱۰
Satsuki Odo
۳
۱
Chengzhu Zhu
Finished
۲۱:۱۰
  Germany WTT Feeder Dusseldorf Women, Doubles
Zhu C./Lee H. C.
۳
۲
Kim H./Lee E.
Finished
۱۸:۰۰
  Germany WTT Feeder Dusseldorf Men, Doubles
Nuytinck C./Dyjas J.
۳
۱
Kubik M./Redzimski M.
Finished
۱۸:۳۵
  Czech Republic Extraleague
Pavel Sirucek
۳
۱
Martin Koblizek
Finished
۱۹:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید